Sweetpain

Sweetpain

Vydáváme druhé řadové abum s názvem I Believe In Your Lovin'

Je to na měsíc přesně deset let od založení Sweet Pain a přesně tři roky od vydání prvního alba What A Sound - takže hned dvojitý důvod k oslavě. A oslava to bude opravdu speciální, protože jsme na ni nepřichystali nic menšího, než zbrusu nové album I Believe In Your Lovin'!
Rozhodně vás nebudeme šetřit - je na něm 55 minut toho nejlepšího, co v nás je! Za obrovské pohody jsme opět natáčeli ve Studiu Hostivař, kde pod našima rukama vzniklo dvanáct jižanských pecek. Většinu složil tradičně Michal, ale dvěma kusy přispěl taky Jirka, čímž jsme opět získali svěží vítr do plachet. Za mikrofon jsme se tradičně postavili téměř všichni, takže se můžete těšit na Michala s Jirkou, ale taky na Sylvu v krásné baladě Stay Together.
Tímto bychom taky chtěli zvlášť poděkovat Davidu Pavlíkovi a Zdeňkovi Šikýřovi, kteří k pohodové atmosféře ve studiu nemalou měrou přispěli a především odvedli skvělou práci za pultem! Zdendovi taky děkujeme za unikátní možnost půjčit si a nahrát pravé hammondky s leslie bednou, což byl vážně zážitek a na albu hammondky jednoznačně poznáte a uslyšíte.
Album vyjde v červnu 2014 a pokřtíme jej - no kde jinde, než 21.6. na Mlejně! Pro pražské fandy, kteří se na Mlejn nedostanou, zároveň plánujeme druhý křest, který se uskuteční po prázdninách, určitě vám včas přineseme informaci. Těšíme se na vás!
Chtěli bychom ze srdce moc poděkovat všem, co nás neúnavně podporují nebo to s námi aspoň doteď vydrželi :)
CD I Believe In Your Lovin' bude k dispozici samozřejmě na našich koncertech nebo na dobírku. Jižani nebo nejižani, přejeme vám jedno: Ať se vám nová deska líbí!
Nezapomeňte se podívat na fotky z natáčení - jsou nejen v bookletu nového CD, ale i zde na webu!

Červen 2014 | Sweet Pain