Sweetpain

Sweetpain

Vydáváme naše první studiové album s názvem What A Sound

CD vyjde 25.6.2011 a týž den ho na tradičním setkání jižanských kapel - Mlejně 2011, v Hřmeníně u Sobotky u Jičína, pokřtíme. Za kmotry jsme si dovolili přizvat kamarády z kapely Blackies, Romana a Libora Kosinovi, kteří toto tradiční setkání organizují. Bratři Kosinovi a muzikantská parta kolem nich jsou ikonou naší jižanské hudební scény už pěknou řádku let.

Desku jsme natočili v květnu ve studiu v Praze-Hostivaři za pomocí zlatých rukou a uší Davida Pavlíka a Zdeňka Šikýře, kterým děkujeme za jejich um, přístup a trpělivost. Samotné natáčení trvalo čtyři dny a tři dny jsme míchali. Na CD jsou převážně nové věci, ale jmenuje se What A Sound podle jedné naší nejstarší pecky, která tam je samozřejmě také.

Prakticky všechny věci u nás skládá Michal a tak je to i na desce. Na CD je ale i bonus z Radúzova péra, pardon - pera.

Texty píše také Michal, jen k What To Do napsala Ája. I když s jedním textem jsem Michalovi trochu pomáhal. Chtěl jsem text o krásné motorkářce a její motorce a tak jsem mu podsunul hlášky, co míváme (motorkáři) na nášivkách na vestách a on to pospojoval. Tak vznikl text k Biker Babe.

CD vydáváme na vlastní náklady, proto budeme rádi, když tu stokorunu za něj utratíte. Pár věcí dáme na web k volnému stažení, abychom zas tak rychle nezbohatli. Nemusíme snad ani zmiňovat, že to není o penězích. Je to o emocích a muzice, té jihem šmrnclé zvlášť. Tak ať se deska líbí!

A kdybyste snad někdo váhal, zda si CD pořídit, tak vězte, že ten zvuk opravdu stojí za to a že našim holkám Sylvě a Áje to na cédu móoooc sekne.

Červen 2011 | Sweet Pain